niedziela, 1 czerwca 2014

INUBI

Zmysły szaleją, przestrzeń staje się nieodgadniona, a jednak, nawet ta najbardziej odległa, przybliża się na wyciągnięcie ręki. Przenoszę się … zmieniam … błoga jest ta przyjemność. INUBI – ZAPACHY- ŻYWIOŁY!
Nie chcę zmącić tej niezwykle wciągającej przyjemności słowami, chcę trwać w tych żywiołach, a przecież kilku z nich po prostu nie lubię lub boję się ich nawet. I nagle taka sytuacja: kocham wiatr, deszcz i burzę.
Nie zastanawiajcie się – ta chwila to INUBI
Tak pisze o sobie INUBI:
„Firma powstała z fascynacji indywidualnym pięknem zapachu. Największą inspiracją dla INUBI są ludzie, emocje i muzyka Andreasa Vollenweidera, bowiem komponowanie nut zapachowych jest dla nas dotykaniem delikatnych strun harfy ludzkich emocji ukrytych w perfumach.
Kompozycje zapachowe dla INUBI stworzyli pasjonaci, artystyczne dusze z Grasse - francuskiego miasta położonego w Prowansji, na północ od Cannes, gdzie zespół perfumiarzy z firmy JEAN NIEL, skomponował nuty zapachów, tworząc kolekcję perfum inspirowaną żywiołami w nowoczesnym stylu.
JEAN NIEL jest firmą, której od wielu pokoleń towarzyszy niepojęty „duch woni”. Od 235 lat niezmiennie mieści się ona w światowej stolicy perfumerii w Grasse na południu Francji. Obecnie już dziewiąte pokolenie angażuje się z pasją w pracę dla światowej perfumerii. Firma współpracuje od lat z najbardziej luksusowymi domami mody na całym świecie."


foto:INUBI

2 komentarze: