wtorek, 25 czerwca 2013

Konkurs z LANEVE!
Świat biżuterii Made in Italy na wyciągnięcie ręki czyli Laneve. Oryginalne wzory, innowacyjne materiały, ręczne wykonanie na miarę „kolekcji artystycznych”, profesjonalizm w każdym detalu, taka jest biżuteria od Laneve. Ten włoski design jest dostępny w Polsce, unikalne naszyjniki, bransoletki, kolczyki, agrafy, breloki … kamienie półszlachetne, mosiądz, brąz, masa perłowa, drewno, tasiemki m.in. z jedwabiu i lnu. Właśnie z marką Laneve wyłącznym dystrybutorem marki DIM przygotowałam dla Was konkurs z fantastycznymi nagrodami. Potrzebna będzie Wasza kreatywność, od Laneve nagroda główna i 5 kodów zniżkowych, ale do rzeczy.
 
 
                                                     Zasady konkursu:

  1. Trzeba stworzyć stylizację z dowolnym naszyjnikiem ze strony Laneve (można stworzyć kilka z różnymi naszyjnikami).
  2. Zostawić link do stylizacji w komentarzu wraz ze swoimi danymi (imię i nazwisko, mail).

Zachęcam też do polubienia Laneve na fb, wtedy będziecie mieli możliwość śledzenia ich biżuteryjnych nowości na bieżąco, ale nie jest to warunek konkursu. Jeśli macie ochotę możecie też dołączyć do ViBlog Style jako obserwatorzy lub polubić ViBlog Style na fb, ale to również nie jest warunek konkursu. Bawcie się dobrze z biżuterią Laneve, niech powstaną oryginalne piękne stylizacje! Tego Wam życzę Kochani! A i oczywiście najważniejsza wiadomość! Nagroda!
Główną Nagrodą będzie naszyjnik Sole0101 – właśnie ten, który widzicie na zdjęciu poniżej czyli miedź, brąz, mosiądz i jedwabna wstążka.
                                                                   


Oprócz nagrody głównej, będzie 5 wyróżnień, 5 osób, których stylizacje nas zachwycą otrzyma kody rabatowe czyli zniżkę w wysokości 20% na zakup biżuterii (zniżce podlega cały asortyment sklepu Laneve).
Konkurs trwa do 9 lipca włącznie. Czekam na Was!
POWODZENIA!!!

2 komentarze: