niedziela, 19 lutego 2012

Leather: two colours

Dwa kolory: czarny i rozwodniony róż, kontrastowe, ale mam nadzieję wzmacniające się wzajemnie. Pastelowa skórzana spódnica, w dodatku w bezowym różu, to mój kolejny zwiastun wiosny, której, chyba przez ostatnie mrozy, wyczekuję coraz bardziej. Dziś też po raz drugi kapelusz fedora, w zapowiadanym wcześniej zestawieniu z krótką skórzaną kurtką. Pewnie wygląda mniej dostojnie niż z płaszczem, ale jak zwykle dodaje tę przysłowiową kropkę nad „i”. Wielka czarna torba to kieszenie i przegródki, przegródki i kieszenie, jednak skonstruowane w taki sposób, że zrobienie w niej bałaganu nie wchodzi w grę. Na dodatek biżuteryjny kołnierzyk (handmade). Wioletta 


                                                                             

7 komentarzy:

 1. wow filmi jest przeuroczy jak przewracasz ta wielka sniezna kule :) cudowne delikatne pastelowe polaczenie roz z czarnym! wyglądasz szałowo!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. beautiful you and the hat! wow! i wait on my blog! would you follow each other? i send you a big kiss from Italy!
  bye bye
  Miriamstella
  is fashion my Passion? the MiriamStella's Blog
  MY FACEBOOK FAN PAGE CLICK HERE

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Wiolu, rewelacyjne poczucie stylu ma Pani...Klasa na 10 w skali do 5:) Ubrania niesamowite, aż zazdrość ściska gdzieś tutaj z boku:) Jeszcze jedna rzecz i zaznaczam, że mówi to Pani druga kobieta, jest Pani niesamowita:) Będę częściej zaglądać w poszukiwaniu inspiracji, a jeśli mi się chociaż w maleńkiej części uda coś podpatrzeć, to będę szczęśliwa. Życzę wielu nowych, ciekawych i wspaniałych jak dotychczas pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za komentarze :) Są inspiracją do nowych modowych wyzwań :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne kolory :)!

  http://perfectstyleandshopping.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń